niedziela, 2 listopada 2014

Chciej-lista 2014-2015

Na tej liście pojawiają się rzeczy mniej i bardziej potrzebne. Marzenia o które walczę, oraz takie które mogę spełnić w 5 min ;) 
Nowe buty do ćwiczeń.
Koszulkę motywacyjną zaprojektowaną przeze mnie ;)


2 niespełnione punkty z 2015 r przechodzą na kolejny rok. ;)


2016 
1. Rejestracja auta polskiego w uk 
2. Nowe auto 
3. Ślub 
4. Spa 
5. Angielski poziom komunikatywny (obecnie 2/10) 


4 komentarze:

 1. Ja mam duże deficyty jeśli chodzi o odzież treningową. Mam dwie czy trzy bluzki termiczne, ale przydałyby mi się również jakieś spodnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zaczynałam od butów, które niespodziankowo kupił mi moj B, ale oczywiscie zabrał mnie do sklepu abym wybrała i przymierzyła. Poźniej spodnie do biegania jak zaczynałam biegać. Chociaż teraz biegam coraz mnie to spodnie i buty idealnie nadają się do ćwiczeń.
   Do tego mam jeszcze 2 topy, 1 koszulkę termo i bluzkę na długi rękaw na rower. Ale także się sprawdza w innym sporcie typu biegi. ;) Do tego lekko sportową kurtkę, ale nie ma takiego materiału odciągającego pod ani nic. Ale lepiej miec niż nie miec ;)
   Teraz nastawiam sie na nowe dresy do zumby i buty ;)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Mi też, ale ostatnio dochodzę do wniosku czy ma sens on, a nie lepiej hantelki do 10 km na rękę? W sensie tak żeby można było mniej kg i dokradać co jakiś czas? Są jakieś ćwiczenia które zrobi się z Kettlebell a nie zrobi się z hantlami ? Bo szczerze nie wiem ;)

   Usuń

Dziękuję serdecznie za odwiedziny. ;)
Możesz liczyć na rewanż z mojej strony ;)